Naučte sa obchodovať
jednoducho a rýchlo
Chcete lepšie porozumieť svetu financií a naučiť sa s ním efektívne pracovať? Naša akadémia je práve pre vás. Poskytneme vám kompletný servis od vysvetlenia základných pojmov až po praktické ukážky v našich video kurzoch.
woman picture
Naše online kurzy
Naše kurzy sú určené pre každého, kto chce aby ich peniaze pracovali pre nich. Sú rozdelené do troch kategórií podľa skúseností, od úplných začiatočníkov až po skúsených obchodníkov. Ich obsah je štruktúrovaný tak, aby ste v nich našli všetky informácie, ktoré vám pomôžu na ceste k efektívnemu investovaniu.
Slovník tradera
Obchodovanie má svoj vlastný špecifický slovník na opis rôznych pojmov, stratégií a akcií na finančných trhoch. Pre obchodníkov a investorov je dôležité, aby dobre rozumeli týmto pojmom, aby sa mohli efektívne orientovať v zložitom svete financií.
Stiahnite si ebook zadarmo
V našom podrobnom ebooku nájdete všetky podstatné odpovede na vaše investičné otázky, od výberu správnej stratégie, prispôsobenia obchodného rizika, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám, až po výber správneho brokera a obchodných nástrojov.